Z RYNHOLCE OPĚT BEZ BODU

05.11.2018 17:47

4.11. – 11.kolo: Baník Rynholec – SPARTA LUŽNÁ 4:2 /2:0/ - Hejl, Pokorný

15. 1:0 – nepovedené zpracování lužanského obránce založilo bleskový výpad domácích, na jehož konci se dostal volný záložník k odraženému míči.

38. 2:0 – střední záložník Rynholce dostal prostor ke střele z 25ti metrů, kterou vysunula teč stopera až k tyči.

53. 2:1 – Šnajdr z pozice levého obránce vyrazil až do soupeřova vápna, jeho snahu dostat míč před branku prodloužil Kolínský a Hejl byl v pravý čas na pravém místě.

68. 2:2 – bleskový výpad Lužné. Duda vyhodil na Kopernického, ten poslal po pravé lajně Šnajdra, který předložil perfektní ostrou nabídku, s níž si na zadní tyči poradil Pokorný.

79. 3:2 – trestný kop z ideální pozice, ideálně zahraný.

85. 4:2 – penalta, kterou nejenže nikdo neviděl, ale rozhodčí ji zapískal, až když už Lužná zakládala další rychlý útok.

Z pohledu trenéra:

V první půli jsme nedokázali udržet míč na soupeřově polovině a inkasovali dvě nešťastné branky. Po přestávce jsme šli za góly. Dvakrát škoda. Poprvé velešance v 60.minutě, která skončila na břevně. Podruhé zbytečných reakcí na roztodivné výroky rozhodčího, z nichž jedna vedla k nepřímému kopu, ze kterého jsme inkasovali potřetí. Penaltu v závěru nikdo nepochopil.

Duda Filip - Dolhý Jiří, Ambrůžek Petr, Kopernický Daniel, Šnajdr Radek - Hejl Pavel (57. Špička Josef), Grill Robert, Špička Adam, Bičík Pavel - Kolínský Jan, Pokorný Radek