ESTA ORÁČOV - MĚSTEČKO 1:2
TATRAN "B" - SPARTA LUŽNÁ 1:1
TJ ROZTOKY - FC 05 ZAVIDOV 2:3
SOKOL MŠEC - FC JESENICE 1:4
FK HŘEDLE - SOKOL JANOV 3:2
FC PO OLEŠNÁ - SK SENOMATY 1:1
SK PAVLÍKOV - FK KNĚŽEVES 2:3
TATRAN RAKOVNÍK - ÚVALY 3:1
BONUS:
BRAŠKOV - BRANOV 2:2
MUTĚJOVICE - NOVO KLADNO 0:2
ZAČÍNÁ 1. KOLO TIPOVAČKY
21.08.2011 18:10
Právě ted se rozbíhá 1 . kolo PODZIMNÍ TIPOVACÍ SOUTĚŽE .
V TOMTO KOLE TIPUJEME DVA BONUSOVÉ ZÁPASY
!!!!!!!!!!!!POZOR !!!!!!!!!!!
SVÉ TIPY POSÍLEJTE
DO SOBOTY 27.8.2011
17.00 HODIN
TIPOVÁNÍ UKONČENO
POSLEDNÍ TIPUJÍCÍ JIŘÍ SOUKUP
ESTA ORÁČOV - MĚSTEČKO ( II. TŘÍDA OP )4 - 4
TATRAN RAKOVNÍK "B" - SPARTA LUŽNÁ ( II. TŘÍDA OP )1 - 1
TJ ROZTOKY - FC 05 ZAVIDOV ( II. TŘÍDA OP )2 - 5
SOKOL MŠEC - FC JESENICE ( II. TŘÍDA OP ) 4 - 2
FK HŘEDLE - SO. JANOV ( II. TŘÍDA OP )2 - 3
FC PO OLEŠNÁ - SK SENOMATY ( II. TŘÍDA OP )6 - 0
SK PAVLÍKOV - FK KNĚŽEVES ( II. TŘÍDA OP )8 - 1
TATRAN RAKOVNÍK - ÚVALY ( KRAJSKÝ PŘEBOR )3 - 2
BONUS :
BRAŠKOV - BRANOV ( KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA )1 - 0
MUTĚJOVICE - NOVO KLADNO ( KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA )ZÁPAS ODLOŽEN - NEPOČÍTÁ SE
———
ZpětDiskusní téma: ZAČÍNÁ 1. KOLO TIPOVAČKY
———
ESTA ORÁČOV - MĚSTEČKO 2:1
TATRAN "B" - SPARTA LUŽNÁ 2:0
TJ ROZTOKY - FC 05 ZAVIDOV 0:1
SOKOL MŠEC - FC JESENICE 3:1
FK HŘEDLE - SOKOL JANOV 2:0
FC PO OLEŠNÁ - SK SENOMATY 2:1
SK PAVLÍKOV - FK KNĚŽEVES 1:3
TATRAN RAKOVNÍK - ÚVALY 1:1
BONUS:
BRAŠKOV - BRANOV 2:0
MUTĚJOVICE - NOVO KLADNO 1:3
———
ESTA ORÁČOV - MĚSTEČKO 2:2
TATRAN "B" - SPARTA LUŽNÁ 0:1
TJ ROZTOKY - FC 05 ZAVIDOV 0:3
SOKOL MŠEC - FC JESENICE 3:0
FK HŘEDLE - SOKOL JANOV 2:1
FC PO OLEŠNÁ - SK SENOMATY 2:2
SK PAVLÍKOV - FK KNĚŽEVES 2:1
TATRAN RAKOVNÍK - ÚVALY 2:0
BONUS:
BRAŠKOV - BRANOV 2:1
MUTĚJOVICE - NOVO KLADNO 1:2
———
ESTA ORÁČOV - MĚSTEČKO 1:3
TATRAN "B" - SPARTA LUŽNÁ 2:1
TJ ROZTOKY - FC 05 ZAVIDOV 1:2
SOKOL MŠEC - FC JESENICE 2:1
FK HŘEDLE - SOKOL JANOV 2:0
FC PO OLEŠNÁ - SK SENOMATY 3:2
SK PAVLÍKOV - FK KNĚŽEVES 3:1
TATRAN RAKOVNÍK - ÚVALY 2:1
BONUS:
BRAŠKOV - BRANOV 3:1
MUTĚJOVICE - NOVO KLADNO 0:2
———
ESTA ORÁČOV - MĚSTEČKO 1 - 5
TATRAN RAKOVNÍK "B" - SPARTA LUŽNÁ 2 - 2
TJ ROZTOKY - FC 05 ZAVIDOV 1 - 6
SOKOL MŠEC - FC JESENICE 3 - 1
FK HŘEDLE - SO. JANOV 4 - 2
FC PO OLEŠNÁ - SK SENOMATY 1 - 1
SK PAVLÍKOV - FK KNĚŽEVES 3 - 2
TATRAN RAKOVNÍK - ÚVALY 2 - 1
BONUS :
BRAŠKOV - BRANOV 5 - 1
MUTĚJOVICE - NOVO KLADNO 1 - 4
———
ESTA ORÁČOV - MĚSTEČKO 2-4
TATRAN RAKOVNÍK "B" - SPARTA LUŽNÁ 3-1
TJ ROZTOKY - FC 05 ZAVIDOV 0-4
SOKOL MŠEC - FC JESENICE 3-0
FK HŘEDLE - SO. JANOV 2-1
FC PO OLEŠNÁ - SK SENOMATY 2-1
SK PAVLÍKOV - FK KNĚŽEVES 2-3
TATRAN RAKOVNÍK - ÚVALY 2-1
BONUS :
BRAŠKOV - BRANOV 3-0
MUTĚJOVICE - NOVO KLADNO 1-1
———
ESTA ORÁČOV - MĚSTEČKO 1-4
TATRAN RAKOVNÍK "B" - SPARTA LUŽNÁ 1-2
TJ ROZTOKY - FC 05 ZAVIDOV 1-2
SOKOL MŠEC - FC JESENICE 1-3
FK HŘEDLE - SO. JANOV 4-0
FC PO OLEŠNÁ - SK SENOMATY 6-1
SK PAVLÍKOV - FK KNĚŽEVES 2-3
TATRAN RAKOVNÍK - ÚVALY 1-0
BONUS :
BRAŠKOV - BRANOV 4-0
MUTĚJOVICE - NOVO KLADNO 1-2