ESTA ORÁČOV - ČL KOLEŠOVICE 3:0
TJ ROZTOKY - TATRAN RAKOVNÍK "B" 1:2
SOKOL MŠEC - FC 05 ZAVIDOV 0:1
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 2:2
SK LÁNY - SPARTA LUŽNÁ 2:1
SOKOL SRBEČ - SK PAVLÍKOV 1:1
FC JESENICE - FC PO OLEŠNÁ 1:0
BEROUN - TATRAN RAKOVNÍK "A" 1:0
BONUS :
V. DOBRÁ - VELVARY 2:0
SLAVIA - BOHEMIANS 1905 2:1
ZAČÍNÁ 10. KOLO JARNÍ TIPOVAČKY
22.05.2011 19:25Právě ted se rozbíhá 10 . kolo JARNÍ TIPOVACÍ SOUTĚŽE .
V TOMTO KOLE TIPUJEME DVA BONUSOVÉ ZÁPASY
!!!!!!!!!!!!POZOR !!!!!!!!!!!
SVÉ TIPY POSÍLEJTE
DO SOBOTY 28.5.2011
16.30 HODIN
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ESTA ORÁČOV - ČL KOLEŠOVICE ( II. TŘÍDA OP )2 - 1
TJ ROZTOKY - TATRAN RAKOVNÍK "B" ( II. TŘÍDA OP )2 - 2
SOKOL MŠEC - FC 05 ZAVIDOV ( II. TŘÍDA OP )0 - 0
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE ( II. TŘÍDA OP )4 - 2
SK LÁNY - SPARTA LUŽNÁ ( II. TŘÍDA OP )1 - 1
SOKOL SRBEČ - SK PAVLÍKOV ( II. TŘÍDA OP )2 - 3
FC JESENICE - FC PO OLEŠNÁ ( II. TŘÍDA OP )4 - 2
BEROUN - TATRAN RAKOVNÍK "A" ( KRAJSKÝ PŘEBOR )3 - 0
BONUS :
V. DOBRÁ - VELVARY ( KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA )1 - 1
SLAVIA - BOHEMIANS 1905 ( GAMBRINUS LIGA )3 - 0
———
ZpětDiskusní téma: ZAČÍNÁ 10. KOLO JARNÍ TIPOVAČKY
———
ESTA ORÁČOV - ČL KOLEŠOVICE 3:0
TJ ROZTOKY - TATRAN RAKOVNÍK "B" 1:1
SOKOL MŠEC - FC 05 ZAVIDOV 3:1
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 2:1
SK LÁNY - SPARTA LUŽNÁ 3:2
SOKOL SRBEČ - SK PAVLÍKOV 2:2
FC JESENICE - FC PO OLEŠNÁ 2:1
BEROUN - TATRAN RAKOVNÍK "A" 3:1
BONUS :
V. DOBRÁ - VELVARY 2:1
SLAVIA - BOHEMIANS 1905 2:1
———
ESTA ORÁČOV - ČL KOLEŠOVICE 4:0
TJ ROZTOKY - TATRAN RAKOVNÍK "B" 2:1
SOKOL MŠEC - FC 05 ZAVIDOV 3:1
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 3:1
SK LÁNY - SPARTA LUŽNÁ 4:1
SOKOL SRBEČ - SK PAVLÍKOV 2:1
FC JESENICE - FC PO OLEŠNÁ 1:2
BEROUN - TATRAN RAKOVNÍK "A" 3:1
BONUS :
V. DOBRÁ - VELVARY 2:1
SLAVIA - BOHEMIANS 1905 2:1
———
ESTA ORÁČOV - ČL KOLEŠOVICE 4:0
TJ ROZTOKY - TATRAN RAKOVNÍK "B" 2:2
SOKOL MŠEC - FC 05 ZAVIDOV 3:2
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 3:1
SK LÁNY - SPARTA LUŽNÁ 4:2
SOKOL SRBEČ - SK PAVLÍKOV 1:2
FC JESENICE - FC PO OLEŠNÁ 2:2
BEROUN - TATRAN RAKOVNÍK "A" 3:0
BONUS :
V. DOBRÁ - VELVARY 2:0
SLAVIA - BOHEMIANS 1905 2:1
———
ESTA ORÁČOV - ČL KOLEŠOVICE 4:1
TJ ROZTOKY - TATRAN RAKOVNÍK "B" 3:2
SOKOL MŠEC - FC 05 ZAVIDOV 3:1
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 2:1
SK LÁNY - SPARTA LUŽNÁ 5:1
SOKOL SRBEČ - SK PAVLÍKOV 3:1
FC JESENICE - FC PO OLEŠNÁ 1:2
BEROUN - TATRAN RAKOVNÍK "A" 4:1
BONUS :
V. DOBRÁ - VELVARY 3:1
SLAVIA - BOHEMIANS 1905 2:2
———
ESTA ORÁČOV - ČL KOLEŠOVICE 5:1
TJ ROZTOKY - TATRAN RAKOVNÍK "B" 2:1
SOKOL MŠEC - FC 05 ZAVIDOV 4:2
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 3:0
SK LÁNY - SPARTA LUŽNÁ 3:1
SOKOL SRBEČ - SK PAVLÍKOV 1:3
FC JESENICE - FC PO OLEŠNÁ 1:2
BEROUN - TATRAN RAKOVNÍK "A" 3-1
BONUS :
V. DOBRÁ - VELVARY 3:1
SLAVIA - BOHEMIANS 1905 3:1
———
ESTA ORÁČOV - ČL KOLEŠOVICE 4:1
TJ ROZTOKY - TATRAN RAKOVNÍK "B" 1:2
SOKOL MŠEC - FC 05 ZAVIDOV 2:2
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 1:2
SK LÁNY - SPARTA LUŽNÁ 4:1
SOKOL SRBEČ - SK PAVLÍKOV 1:3
FC JESENICE - FC PO OLEŠNÁ 1:3
BEROUN - TATRAN RAKOVNÍK "A" 1:2
BONUS :
V. DOBRÁ - VELVARY 2:1
SLAVIA - BOHEMIANS 1905 1:1
———
ESTA ORÁČOV - ČL KOLEŠOVICE 3:1
TJ ROZTOKY - TATRAN RAKOVNÍK "B" 1:2
SOKOL MŠEC - FC 05 ZAVIDOV2:2
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 1:3
SK LÁNY - SPARTA LUŽNÁ 3:1
SOKOL SRBEČ - SK PAVLÍKOV 2:3
FC JESENICE - FC PO OLEŠNÁ 1:2
BEROUN - TATRAN RAKOVNÍK "A" 1:2
BONUS :
V. DOBRÁ - VELVARY 2:1
SLAVIA - BOHEMIANS 1905 1:1
———
ESTA ORÁČOV - ČL KOLEŠOVICE 3:1
TJ ROZTOKY - TATRAN RAKOVNÍK "B" 2:1
SOKOL MŠEC - FC 05 ZAVIDOV 2:2
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 3:1
SK LÁNY - SPARTA LUŽNÁ 4:1
SOKOL SRBEČ - SK PAVLÍKOV 1:2
FC JESENICE - FC PO OLEŠNÁ 1:3
BEROUN - TATRAN RAKOVNÍK "A" 1:2
BONUS :
V. DOBRÁ - VELVARY 2:1
SLAVIA - BOHEMIANS 1905 1:1
———
ESTA ORÁČOV - ČL KOLEŠOVICE 3:1
TJ ROZTOKY - TATRAN RAKOVNÍK "B" 1:3
SOKOL MŠEC - FC 05 ZAVIDOV 2:3
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 3:1
SK LÁNY - SPARTA LUŽNÁ 4:1
SOKOL SRBEČ - SK PAVLÍKOV 1:4
FC JESENICE - FC PO OLEŠNÁ1:2
BEROUN - TATRAN RAKOVNÍK "A" 1,2
BONUS :
V. DOBRÁ - VELVARY 2:1
SLAVIA - BOHEMIANS 1905 1:1