ČL KOLEŠOVICE - FC JESENICE 2:2
TATRAN RAKOVNÍK "B" - ESTA ORÁČOV 3:2
FC PO OLEŠNÁ - SOKOL SRBEČ 2:2
SK PAVLÍKOV - SK LÁNY 1:2
SPARTA LUŽNÁ - FK KNĚŽEVES 2:2
FK HŘEDLE - SOKOL MŠEC 2:4
FC O5 ZAVIDOV - TJ ROZTOKY 3:1
VELVARY - MUTĚJOVICE 4:1
ČERNÁ HORA - BULHARSKO 0:1
BONUS :
ČR - PERU 1:1
ZAČÍNÁ 11. KOLO JARNÍ TIPOVAČKY
29.05.2011 13:09Právě ted se rozbíhá 11 . kolo JARNÍ TIPOVACÍ SOUTĚŽE .
V TOMTO KOLE TIPUJEME JEDEN BONUSOVÝ ZÁPAS
!!!!!!!!!!!!POZOR !!!!!!!!!!!
SVÉ TIPY POSÍLEJTE
DO SOBOTY 4.6.2011
8.00 HODIN
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TIPOVÁNÍ UKONČENO - POSLEDNÍ LADISLAV RÁC ml.
ČL KOLEŠOVICE - FC JESENICE ( II. TŘÍDA OP )0 - 2
TATRAN RAKOVNÍK "B" - ESTA ORÁČOV ( II. TŘÍDA OP )3 - 2
FC PO OLEŠNÁ - SOKOL SRBEČ ( II. TŘÍDA OP )8 - 0
SK PAVLÍKOV - SK LÁNY ( II. TŘÍDA OP )2 - 3
SPARTA LUŽNÁ - FK KNĚŽEVES ( II. TŘÍDA OP )2 - 1
FK HŘEDLE - SOKOL MŠEC ( II. TŘÍDA OP )0 - 3
FC O5 ZAVIDOV - TJ ROZTOKY ( II. TŘÍDA OP )4 - 1
VELVARY - MUTĚJOVICE ( KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA )2 - 1
ČERNÁ HORA - BULHARSKO ( EURO - FOTBAL KVALIFIKACE )1 - 1
BONUS :
ČR - PERU ( KIRIN CUP - FOTBAL - JAPONSKO )0 - 0
———
ZpětDiskusní téma: ZAČÍNÁ 11. KOLO JARNÍ TIPOVAČKY
———
ČL KOLEŠOVICE - FC JESENICE 3-1
TATRAN RAKOVNÍK B - ESTA ORÁČOV 3-3
FC PO OLEŠNÁ - SOKOL SRBEČ 4-1
SK PAVLÍKOV - SK LÁNY 2-1
SPARTA LUŽNÁ - FK KNĚŽEVES 2-2
FK HŘEDLE - SOKOL MŠEC 1-3
FC 05 ZAVIDOV - TJ ROZTOKY 4-0
VELVARY - MUTĚJOVICE 3-0
ČERNÁ HORA - BULHARSKO 3-1
BONUS:
ČR - PERU 0-1
———
ČL Kolešovice - FC Jesenice 3 : 1
Tatran Rakovník "B" - Esta Oráčov 1 : 0
FC PO Olešná - Sokol Srbeč 5 : 1
SK Pavlíkov - SK Lány 0 : 1
Sparta Lužná - FK Kněževes 1 : 3
FK Hředle - Sokol Mšec 1 : 1
FC 05 Zavidov - TJ Roztoky 4 : 1
Velvary - Mutějovice 2 : 1
Černá Hora - Bulharsko 1 : 0
BONUS
ČR - Peru 1 : 2
———
Kolešovice - Jesenice 2:1
Tatran B - Oráčov 2:3
Olešná - Srbeč 4:0
Pavlíkov - Lány 1:3
Lužná - Kněževes 4:2
Hředle - Mšec 1:2
Zavidov - Roztoky 4:1
Velvary - Mutějovice 4:1
Černá Hora - Bulharsko 2:1
BONUS:
ČR - Peru 1:1
———
ČL KOLEŠOVICE - FC JESENICE 3:1
TATRAN RAKOVNÍK "B" - ESTA ORÁČOV 3:2
FC PO OLEŠNÁ - SOKOL SRBEČ 4:0
SK PAVLÍKOV - SK LÁNY 1:3
SPARTA LUŽNÁ - FK KNĚŽEVES 3:2
FK HŘEDLE - SOKOL MŠEC 2:2
FC O5 ZAVIDOV - TJ ROZTOKY 4:1
VELVARY - MUTĚJOVICE 4:1
ČERNÁ HORA - BULHARSKO 2:1
BONUS :
ČR - PERU 1:1
———
ČL KOLEŠOVICE - FC JESENICE 2-2
TATRAN RAKOVNÍK "B" - ESTA ORÁČOV 1-0
FC PO OLEŠNÁ - SOKOL SRBEČ 4-0
SK PAVLÍKOV - SK LÁNY 1-2
SPARTA LUŽNÁ - FK KNĚŽEVES 1-1
FK HŘEDLE - SOKOL MŠEC 2-3
FC O5 ZAVIDOV - TJ ROZTOKY 4-0
VELVARY - MUTĚJOVICE 4-1
ČERNÁ HORA - BULHARSKO 2-0
BONUS :
ČR - PERU 1-1
———
ČL KOLEŠOVICE - FC JESENICE 3-1
TATRAN RAKOVNÍK "B" - ESTA ORÁČOV 2-0
FC PO OLEŠNÁ - SOKOL SRBEČ 3-1
SK PAVLÍKOV - SK LÁNY 1-3
SPARTA LUŽNÁ - FK KNĚŽEVES 3-1
FK HŘEDLE - SOKOL MŠEC 1-2
FC O5 ZAVIDOV - TJ ROZTOKY 3-0
VELVARY - MUTĚJOVICE 4-2
ČERNÁ HORA - BULHARSKO 1-0
BONUS :
ČR - PERU 1-0
———
ČL KOLEŠOVICE - FC JESENICE 3-2
TATRAN RAKOVNÍK "B" - ESTA ORÁČOV 3-2
FC PO OLEŠNÁ - SOKOL SRBEČ 5-1
SK PAVLÍKOV - SK LÁNY 1-3
SPARTA LUŽNÁ - FK KNĚŽEVES 2-1
FK HŘEDLE - SOKOL MŠEC 1-2
FC O5 ZAVIDOV - TJ ROZTOKY 4-1
VELVARY - MUTĚJOVICE 3-0
ČERNÁ HORA - BULHARSKO 2-0
BONUS :
ČR - PERU 2-0
———
ČL KOLEŠOVICE - FC JESENICE 1:1
TATRAN RAKOVNÍK "B" - ESTA ORÁČOV 3:2
FC PO OLEŠNÁ - SOKOL SRBEČ 4:1
SK PAVLÍKOV - SK LÁNY 1:3
SPARTA LUŽNÁ - FK KNĚŽEVES 1:1
FK HŘEDLE - SOKOL MŠEC 0:3
FC O5 ZAVIDOV - TJ ROZTOKY 5:1
VELVARY - MUTĚJOVICE 4:1
ČERNÁ HORA - BULHARSKO 3:1
BONUS :
ČR - PERU 0:0
———
ČL KOLEŠOVICE - FC JESENICE 3:1
TATRAN RAKOVNÍK "B" - ESTA ORÁČOV 3:2
FC PO OLEŠNÁ - SOKOL SRBEČ 4:0
SK PAVLÍKOV - SK LÁNY 1:3
SPARTA LUŽNÁ - FK KNĚŽEVES 3:2
FK HŘEDLE - SOKOL MŠEC 2:2
FC O5 ZAVIDOV - TJ ROZTOKY 4:1
VELVARY - MUTĚJOVICE 4:1
ČERNÁ HORA - BULHARSKO 2:1
BONUS :
ČR - PERU 1:1