TJ Roztoky - Sokol Janov 3:2
Sokol Mšec - Tatran Rakovník "B" 1:2
FC Jesenice - Esta Oráčov 3:1
FC 05 Zavidov - SK Pavlíkov 5:1
Sparta Lužná - FC PO Olešná 2:1
Městečko - FK Hředle 7:1
FK Kněževes - SK Senomaty5:1
Nymburk - Tatran Rakovník 2:1
Lužec - Mutějovice 2:1
BONUS
Olomouc - Sparta Praha 1:2
ZAČÍNÁ 11. KOLO PODZIMNÍ TIPOVACÍ SOUTĚŽE
30.10.2011 18:42
Právě ted se rozbíhá 11 . kolo PODZIMNÍ TIPOVACÍ SOUTĚŽE .
V TOMTO KOLE TIPUJEME JEDEN BONUSOVÝ ZÁPAS
!!!!!!!!!!!!POZOR !!!!!!!!!!!
SVÉ TIPY POSÍLEJTE
DO SOBOTY 5.11.2011
14.00 HODIN
TJ ROZTOKY - SOKOL JANOV ( II. TŘÍDA OP )5 - 0
SOKOL MŠEC - TATRAN RAKOVNÍK "B"( II. TŘÍDA OP )0 - 1
FC JESENICE - ESTA ORÁČOV ( II. TŘÍDA OP )1 - 1
FC 05 ZAVIDOV - SK PAVLÍKOV ( II. TŘÍDA OP )7 - 1
SPARTA LUŽNÁ - FC PO OLEŠNÁ ( II. TŘÍDA OP )1 - 2
MĚSTEČKO - FK HŘEDLE ( II. TŘÍDA OP )2 - 2
FK KNĚŽEVES - SK SENOMATY ( II. TŘÍDA OP )1 - 0
NYMBURK - TATRAN RAKOVNÍK ( KRAJSKÝ PŘEBOR )0 - 2
LUŽEC - MUTĚJOVICE ( KRAJSKÁ 1. B TŘÍDA )5 - 2
BONUS :
OLOMOUC - SPARTA PRAHA ( GAMBRINUS LIGA )0 - 1
———
ZpětDiskusní téma: ZAČÍNÁ 11. KOLO PODZIMNÍ TIPOVACÍ SOUTĚŽE
———
TJ Roztoky - Sokol Janov 2:0
Sokol Mšec - Tatran Rakovník "B" 1:3
FC Jesenice - Esta Oráčov 4:1
FC 05 Zavidov - SK Pavlíkov 4:0
Sparta Lužná - FC PO Olešná 2:1
Městečko - FK Hředle 5:1
FK Kněževes - SK Senomaty 3:1
Nymburk - Tatran Rakovník 2:2
Lužec - Mutějovice 2:0
BONUS
Olomouc - Sparta Praha 1:1
———
TJ Roztoky - Sokol Janov 1:1
Sokol Mšec - Tatran Rakovník "B" 1:2
FC Jesenice - Esta Oráčov 4:1
FC 05 Zavidov - SK Pavlíkov 3:0
Sparta Lužná - FC PO Olešná 2:1
Městečko - FK Hředle 5:1
FK Kněževes - SK Senomaty 4:1
Nymburk - Tatran Rakovník 2:0
Lužec - Mutějovice 2:0
BONUS
Olomouc - Sparta Praha 0:2
———
TJ ROZTOKY - SOKOL JANOV 0-1
SOKOL MŠEC - TATRAN RAKOVNÍK "B"1-3
FC JESENICE - ESTA ORÁČOV 2-1
FC 05 ZAVIDOV - SK PAVLÍKOV 5-1
SPARTA LUŽNÁ - FC PO OLEŠNÁ 2-1
MĚSTEČKO - FK HŘEDLE 7-0
FK KNĚŽEVES - SK SENOMATY 5-1
NYMBURK - TATRAN RAKOVNÍK 2-0
LUŽEC - MUTĚJOVICE 2-0
BONUS :
OLOMOUC - SPARTA PRAHA 1-2
———
TJ ROZTOKY - SOKOL JANOV 2-2
SOKOL MŠEC - TATRAN RAKOVNÍK "B"1-2
FC JESENICE - ESTA ORÁČOV 2-2
FC 05 ZAVIDOV - SK PAVLÍKOV 4-1
SPARTA LUŽNÁ - FC PO OLEŠNÁ 2-0
MĚSTEČKO - FK HŘEDLE 4-0
FK KNĚŽEVES - SK SENOMATY 4-1
NYMBURK - TATRAN RAKOVNÍK 2-2
LUŽEC - MUTĚJOVICE 2-1
BONUS :
OLOMOUC - SPARTA PRAHA 1-2
———
TJ ROZTOKY - SOKOL JANOV 2-1
SOKOL MŠEC - TATRAN RAKOVNÍK "B"2-0
FC JESENICE - ESTA ORÁČOV 4-2
FC 05 ZAVIDOV - SK PAVLÍKOV 5-0
SPARTA LUŽNÁ - FC PO OLEŠNÁ 2-1
MĚSTEČKO - FK HŘEDLE 7-1
FK KNĚŽEVES - SK SENOMATY 4-2
NYMBURK - TATRAN RAKOVNÍK 1-2
LUŽEC - MUTĚJOVICE 2-0
BONUS :
OLOMOUC - SPARTA PRAHA 1-0
———
TJ ROZTOKY - SOKOL JANOV 1-1
SOKOL MŠEC - TATRAN RAKOVNÍK "B"2-4
FC JESENICE - ESTA ORÁČOV 3-1
FC 05 ZAVIDOV - SK PAVLÍKOV 6-0
SPARTA LUŽNÁ - FC PO OLEŠNÁ 2-0
MĚSTEČKO - FK HŘEDLE 5-1
FK KNĚŽEVES - SK SENOMATY 3-0
NYMBURK - TATRAN RAKOVNÍK 1-1
LUŽEC - MUTĚJOVICE 2-2
BONUS :
OLOMOUC - SPARTA PRAHA 0-0
———
TJ ROZTOKY - SOKOL JANOV 0-2
SOKOL MŠEC - TATRAN RAKOVNÍK "B" 2-3
FC JESENICE - ESTA ORÁČOV 4-2
FC 05 ZAVIDOV - SK PAVLÍKOV 5-1
SPARTA LUŽNÁ - FC PO OLEŠNÁ 3-2
MĚSTEČKO - FK HŘEDLE 6:1
FK KNĚŽEVES - SK SENOMATY 4-1
NYMBURK - TATRAN RAKOVNÍK 1-0
LUŽEC - MUTĚJOVICE 2-1
BONUS :
OLOMOUC - SPARTA PRAHA 1-1
Více zde: https://spartaluzna.webnode.cz/news/zacina-11-kolo-podzimni-tipovaci-souteze/
———
TJ ROZTOKY - SOKOL JANOV 1-2
SOKOL MŠEC - TATRAN RAKOVNÍK "B" 1-2
FC JESENICE - ESTA ORÁČOV 2-0
FC 05 ZAVIDOV - SK PAVLÍKOV 4-0
SPARTA LUŽNÁ - FC PO OLEŠNÁ 2-1
MĚSTEČKO - FK HŘEDLE 4-1
FK KNĚŽEVES - SK SENOMATY 3-1
NYMBURK - TATRAN RAKOVNÍK 1-2
LUŽEC - MUTĚJOVICE 1-1
BONUS :
OLOMOUC - SPARTA PRAHA 1-1
———
TJ ROZTOKY - SOKOL JANOV 2-0
SOKOL MŠEC - TATRAN RAKOVNÍK "B" 1-3
FC JESENICE - ESTA ORÁČOV 3-0
FC 05 ZAVIDOV - SK PAVLÍKOV 4-1
SPARTA LUŽNÁ - FC PO OLEŠNÁ 2-0
MĚSTEČKO - FK HŘEDLE 7-1
FK KNĚŽEVES - SK SENOMATY 3-1
NYMBURK - TATRAN RAKOVNÍK 2-3
LUŽEC - MUTĚJOVICE 3-1
BONUS :
OLOMOUC - SPARTA PRAHA 1-2