MŠEC - SOKOL JANOV 3:0
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL BRANOV 3:0
FK HŘEDLE - ORÁČOV 3:1
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE 3:2
FC 05 ZAVIDOV - ČL KOLEŠOVICE 6:1
MĚSTEČKO - FC PO OLEŠNÁ 2:2
SK SENOMATY - FK KNĚŽEVES 1:0
PODĚBRADY - TATRAN RAKOVNÍK 0:2
LIDICE - MUTĚJOVICE 4:2
BONUS :
NELAHOZEVES - TATRAN RAKOVNÍK 2-0
ZAČÍNÁ 2. KOLO PODZIMNÍ TIPOVAČKY 2012
25.08.2012 20:42
Právě ted se rozbíhá 2 . kolo PODZIMNÍ TIPOVACÍ SOUTĚŽE .
V TOMTO KOLE TIPUJEME JEDEN BONUSOVÝ ZÁPAS
!!!!!!!!!!!!POZOR !!!!!!!!!!!
SVÉ TIPY POSÍLEJTE
DO SOBOTY 1.9.2012
17.00 HODIN
MŠEC - SOKOL JANOV ( II. TŘÍDA OP )5 - 1
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL BRANOV ( II. TŘÍDA OP )0 - 0
FK HŘEDLE - ORÁČOV ( II. TŘÍDA OP )3 - 1
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE ( II. TŘÍDA OP )3 - 2
FC 05 ZAVIDOV - ČL KOLEŠOVICE ( II. TŘÍDA OP )2 - 0
MĚSTEČKO - FC PO OLEŠNÁ ( II. TŘÍDA OP )2 - 2
SK SENOMATY - FK KNĚŽEVES ( II. TŘÍDA OP )2 - 2
PODĚBRADY - TATRAN RAKOVNÍK ( KRAJSKÝ PŘEBOR )1 - 3
LIDICE - MUTĚJOVICE ( KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA )3 - 2
BONUS :
NELAHOZEVES - TATRAN RAKOVNÍK "B" ( KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA )2 - 1
———
ZpětDiskusní téma: ZAČÍNÁ 2. KOLO PODZIMNÍ TIPOVAČKY 2012
———
MŠEC - SOKOL JANOV 4:0
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL BRANOV 4:2
FK HŘEDLE - ORÁČOV 2:1
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE 3:2
FC 05 ZAVIDOV - ČL KOLEŠOVICE 5:1
MĚSTEČKO - FC PO OLEŠNÁ 3:2
SK SENOMATY - FK KNĚŽEVES 2:0
PODĚBRADY - TATRAN RAKOVNÍK 0:2
LIDICE - MUTĚJOVICE 2:1
BONUS :
NELAHOZEVES - TATRAN RAKOVNÍK "B" 3:1
———
MŠEC - SOKOL JANOV 5 : 1
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL BRANOV 4 : 0
FK HŘEDLE - ORÁČOV 4 : 1
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE 3 : 1
FC 05 ZAVIDOV - ČL KOLEŠOVICE 3 : 0
MĚSTEČKO - FC PO OLEŠNÁ 1 : 1
SK SENOMATY - FK KNĚŽEVES 1 : 3
PODĚBRADY - TATRAN RAKOVNÍK 1 : 1
LIDICE - MUTĚJOVICE 1 : 2
BONUS :
NELAHOZEVES - TATRAN RAKOVNÍK "B" 1 : 1
———
MŠEC - SOKOL JANOV 4:0
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL BRANOV 2:1
FK HŘEDLE - ORÁČOV 2:1
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE 3:1
FC 05 ZAVIDOV - ČL KOLEŠOVICE 4:1
MĚSTEČKO - FC PO OLEŠNÁ 3:2
SK SENOMATY - FK KNĚŽEVES 1:1
PODĚBRADY - TATRAN RAKOVNÍK 1:1
LIDICE - MUTĚJOVICE 3:1
BONUS :
NELAHOZEVES - TATRAN RAKOVNÍK "B" 1:1
———
MŠEC - SOKOL JANOV 4:1
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL BRANOV 4:0
FK HŘEDLE - ORÁČOV 1:1
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE 2:2
FC 05 ZAVIDOV - ČL KOLEŠOVICE 4:1
MĚSTEČKO - FC PO OLEŠNÁ 2:2
SK SENOMATY - FK KNĚŽEVES 3:2
PODĚBRADY - TATRAN RAKOVNÍK 0:2
LIDICE - MUTĚJOVICE 3:1
BONUS :
NELAHOZEVES - TATRAN RAKOVNÍK "B" 1:1
———
MŠEC - SOKOL JANOV 5:0
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL BRANOV 4:1
FK HŘEDLE - ORÁČOV 3:0
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE 1:1
FC 05 ZAVIDOV - ČL KOLEŠOVICE 6:1
MĚSTEČKO - FC PO OLEŠNÁ 2:2
SK SENOMATY - FK KNĚŽEVES 1:2
PODĚBRADY - TATRAN RAKOVNÍK 1:1
LIDICE - MUTĚJOVICE 2:0
BONUS :
NELAHOZEVES - TATRAN RAKOVNÍK "B" 1:1
———
MŠEC - SOKOL JANOV 4:0
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL BRANOV 3:0
FK HŘEDLE - ORÁČOV 3:1
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE 2:1
FC 05 ZAVIDOV - ČL KOLEŠOVICE 6:1
MĚSTEČKO - FC PO OLEŠNÁ 4:2
SK SENOMATY - FK KNĚŽEVES 3:2
PODĚBRADY - TATRAN RAKOVNÍK 0:2
LIDICE - MUTĚJOVICE 3:1
BONUS :
NELAHOZEVES - TATRAN RAKOVNÍK "B" 4:1
———
MŠEC - SOKOL JANOV 6:1
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL BRANOV 3:1
FK HŘEDLE - ORÁČOV 2:0
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE 3:1
FC 05 ZAVIDOV - ČL KOLEŠOVICE 7:0
MĚSTEČKO - FC PO OLEŠNÁ 1:2
SK SENOMATY - FK KNĚŽEVES 3:2
PODĚBRADY - TATRAN RAKOVNÍK 1:2
LIDICE - MUTĚJOVICE 2:0
BONUS :
NELAHOZEVES - TATRAN RAKOVNÍK "B" 2:1
———
MŠEC - SOKOL JANOV 3:1
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL BRANOV 2:1
FK HŘEDLE - ORÁČOV 2:3
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE 3:1
FC 05 ZAVIDOV - ČL KOLEŠOVICE 5:1
MĚSTEČKO - FC PO OLEŠNÁ 2:2
SK SENOMATY - FK KNĚŽEVES 2:1
PODĚBRADY - TATRAN RAKOVNÍK
LIDICE - MUTĚJOVICE
BONUS :
NELAHOZEVES - TATRAN RAKOVNÍK "B"
———
MŠEC - SOKOL JANOV 5:1
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL BRANOV 2:0
FK HŘEDLE - ORÁČOV 1:0
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE 3:1
FC 05 ZAVIDOV - ČL KOLEŠOVICE 4:1
MĚSTEČKO - FC PO OLEŠNÁ 2:1
SK SENOMATY - FK KNĚŽEVES 1:2
PODĚBRADY - TATRAN RAKOVNÍK 1:2
LIDICE - MUTĚJOVICE 2:0
BONUS :
NELAHOZEVES - TATRAN RAKOVNÍK "B" 2:1