Sparta Lužná - FC Jesenice 1:0
Městečko - Sokol Mšec 2:0
FK Kněževes - TJ Roztoky 5:1
SK Senomaty - Tatran Rakovník "B" 1:3
FK Hředle - Esta Oráčov 2:2
FC PO Olešná - SK Pavlíkov 3:1
Úvaly - N. Strašecí 2:0
Sokol Branov - Lidice 1:0
Plzeň - Jablonec 0:0
Bonus
Sokol Janov - FC 05 Zavidov 0:1
ZAČÍNÁ 4. KOLO PODZIMNÍ TIPOVAČKY
11.09.2011 22:22
Právě ted se rozbíhá 4 . kolo PODZIMNÍ TIPOVACÍ SOUTĚŽE .
V TOMTO KOLE TIPUJEME JEDEN BONUSOVÝ ZÁPAS
!!!!!!!!!!!!POZOR !!!!!!!!!!!
SVÉ TIPY POSÍLEJTE
DO SOBOTY 17.9.2011
16.30 HODIN
SPARTA LUŽNÁ - FC JESENICE ( II. TŘÍDA OP )2 - 4
MĚSTEČKO - SOKOL MŠEC ( II. TŘÍDA OP )4 - 1
FK KNĚŽEVES - TJ ROZTOKY ( II. TŘÍDA OP )5 - 2
SK SENOMATY - TATRAN RAKOVNÍK "B" ( II. TŘÍDA OP )0 - 2
FK HŘEDLE - ESTA ORÁČOV ( II. TŘÍDA OP )0 - 1
FC PO OLEŠNÁ - SK PAVLÍKOV ( II. TŘÍDA OP )2 - 4
ÚVALY - N. STRAŠECÍ ( KRAJSKÝ PŘEBOR )3 - 1
SOKOL BRANOV - LIDICE ( KRAJSKÁ 1. B TŘÍDA )3 - 3
PLZEŇ - JABLONEC ( GAMBRINUS LIGA )4 - 2
BONUS :
SOKOL JANOV - FC 05 ZAVIDOV ( II. TŘÍDA OP )1 - 1
———
ZpětDiskusní téma: ZAČÍNÁ 4. KOLO PODZIMNÍ TIPOVAČKY
———
SPARTA LUŽNÁ - FC JESENICE 2-1
MĚSTEČKO - SOKOL MŠEC 3-1
FK KNĚŽEVES - TJ ROZTOKY 3-0
SK SENOMATY - TATRAN RAKOVNÍK "B"1-3
FK HŘEDLE - ESTA ORÁČOV 1-1
FC PO OLEŠNÁ - SK PAVLÍKOV 3-1
ÚVALY - N. STRAŠECÍ 2-0
SOKOL BRANOV - LIDICE 1-1
PLZEŇ - JABLONEC 1-1
BONUS :
SOKOL JANOV - FC 05 ZAVIDOV 1-3
———
SPARTA LUŽNÁ - FC JESENICE 1-2
MĚSTEČKO - SOKOL MŠEC 2-1
FK KNĚŽEVES - TJ ROZTOKY 4-1
SK SENOMATY - TATRAN RAKOVNÍK "B"1-5
FK HŘEDLE - ESTA ORÁČOV 0-2
FC PO OLEŠNÁ - SK PAVLÍKOV 3-1
ÚVALY - N. STRAŠECÍ 2-0
SOKOL BRANOV - LIDICE 0-1
PLZEŇ - JABLONEC 1-2
BONUS :
SOKOL JANOV - FC 05 ZAVIDOV 0-2
———
SPARTA LUŽNÁ - FC JESENICE 3:1
MĚSTEČKO - SOKOL MŠEC 3:1
FK KNĚŽEVES - TJ ROZTOKY 2:1
SK SENOMATY - TATRAN RAKOVNÍK "B 1:2
FK HŘEDLE - ESTA ORÁČOV 1:1
FC PO OLEŠNÁ - SK PAVLÍKOV 2:1
ÚVALY - N. STRAŠECÍ 1:1
SOKOL BRANOV - LIDICE 1:2
PLZEŇ - JABLONEC 1:1
BONUS :
SOKOL JANOV - FC 05 ZAVIDOV 1:3
———
SPARTA LUŽNÁ - FC JESENICE 2:1
MĚSTEČKO - SOKOL MŠEC 3:1
FK KNĚŽEVES - TJ ROZTOKY 2:0
SK SENOMATY - TATRAN RAKOVNÍK "B 1:2
FK HŘEDLE - ESTA ORÁČOV 2:1
FC PO OLEŠNÁ - SK PAVLÍKOV 2:1
ÚVALY - N. STRAŠECÍ 1:2
SOKOL BRANOV - LIDICE 0:2
PLZEŇ - JABLONEC 1:0
BONUS :
SOKOL JANOV - FC 05 ZAVIDOV 1:2
———
SPARTA LUŽNÁ - FC JESENICE 2:1
MĚSTEČKO - SOKOL MŠEC 3:1
FK KNĚŽEVES - TJ ROZTOKY 4:1
SK SENOMATY - TATRAN RAKOVNÍK "B 1:3
FK HŘEDLE - ESTA ORÁČOV 2:1
FC PO OLEŠNÁ - SK PAVLÍKOV 2:1
ÚVALY - N. STRAŠECÍ 0:1
SOKOL BRANOV - LIDICE 1:3
PLZEŇ - JABLONEC 2:1
BONUS :
SOKOL JANOV - FC 05 ZAVIDOV 1:2
———
SPARTA LUŽNÁ - FC JESENICE 2:0
MĚSTEČKO - SOKOL MŠEC 3:0
FK KNĚŽEVES - TJ ROZTOKY 2:0
SK SENOMATY - TATRAN RAKOVNÍK "B 2:2
FK HŘEDLE - ESTA ORÁČOV 0:2
FC PO OLEŠNÁ - SK PAVLÍKOV 2:1
ÚVALY - N. STRAŠECÍ 0:1
SOKOL BRANOV - LIDICE 3:2
PLZEŇ - JABLONEC 1:0
BONUS :
SOKOL JANOV - FC 05 ZAVIDOV 2:4
———
SPARTA LUŽNÁ - FC JESENICE 2:3
MĚSTEČKO - SOKOL MŠEC 4:2
FK KNĚŽEVES - TJ ROZTOKY 2:1
SK SENOMATY - TATRAN RAKOVNÍK "B" 3:3
FK HŘEDLE - ESTA ORÁČOV 4:2
FC PO OLEŠNÁ - SK PAVLÍKOV 2:4
ÚVALY - N. STRAŠECÍ 2:2
SOKOL BRANOV - LIDICE 2:5
PLZEŇ - JABLONEC 2:2
Bonus
Sokol Janov - FC 05 Zavidov 2:6
———
SPARTA LUŽNÁ - FC JESENICE 2-1
MĚSTEČKO - SOKOL MŠEC 2-1
FK KNĚŽEVES - TJ ROZTOKY 2-2
SK SENOMATY - TATRAN RAKOVNÍK "B"1-3
FK HŘEDLE - ESTA ORÁČOV 2-3
FC PO OLEŠNÁ - SK PAVLÍKOV 1-2
ÚVALY - N. STRAŠECÍ 1-2
SOKOL BRANOV - LIDICE 1-3
PLZEŇ - JABLONEC 1-2
BONUS :
SOKOL JANOV - FC 05 ZAVIDOV 1-4
———
SPARTA LUŽNÁ - FC JESENICE 2-1
MĚSTEČKO - SOKOL MŠEC 3-1
FK KNĚŽEVES - TJ ROZTOKY 3-2
SK SENOMATY - TATRAN RAKOVNÍK "B"1-3
FK HŘEDLE - ESTA ORÁČOV 1-3
FC PO OLEŠNÁ - SK PAVLÍKOV 3-1
ÚVALY - N. STRAŠECÍ 1-2
SOKOL BRANOV - LIDICE 2-3
PLZEŇ - JABLONEC 1-1
BONUS :
SOKOL JANOV - FC 05 ZAVIDOV 1-5