SPARTA LUŽNÁ - FC JESENICE 2:1
MĚSTEČKO - SOKOL MŠEC 4:0
FK KNĚŽEVES - TJ ROZTOKY 4:1
SK SENOMATY - TATRAN RAKOVNÍK "B" 0:3
FK HŘEDLE - ESTA ORÁČOV 2:2
FC PO OLEŠNÁ - SK PAVLÍKOV 2:1
ÚVALY - N. STRAŠECÍ 2:1
SOKOL BRANOV - LIDICE 1:2
PLZEŇ - JABLONEC 1:1
BONUS :
SOKOL JANOV - FC 05 ZAVIDOV 2:1
ZAČÍNÁ 4. KOLO PODZIMNÍ TIPOVAČKY
11.09.2011 22:22
Právě ted se rozbíhá 4 . kolo PODZIMNÍ TIPOVACÍ SOUTĚŽE .
V TOMTO KOLE TIPUJEME JEDEN BONUSOVÝ ZÁPAS
!!!!!!!!!!!!POZOR !!!!!!!!!!!
SVÉ TIPY POSÍLEJTE
DO SOBOTY 17.9.2011
16.30 HODIN
SPARTA LUŽNÁ - FC JESENICE ( II. TŘÍDA OP )2 - 4
MĚSTEČKO - SOKOL MŠEC ( II. TŘÍDA OP )4 - 1
FK KNĚŽEVES - TJ ROZTOKY ( II. TŘÍDA OP )5 - 2
SK SENOMATY - TATRAN RAKOVNÍK "B" ( II. TŘÍDA OP )0 - 2
FK HŘEDLE - ESTA ORÁČOV ( II. TŘÍDA OP )0 - 1
FC PO OLEŠNÁ - SK PAVLÍKOV ( II. TŘÍDA OP )2 - 4
ÚVALY - N. STRAŠECÍ ( KRAJSKÝ PŘEBOR )3 - 1
SOKOL BRANOV - LIDICE ( KRAJSKÁ 1. B TŘÍDA )3 - 3
PLZEŇ - JABLONEC ( GAMBRINUS LIGA )4 - 2
BONUS :
SOKOL JANOV - FC 05 ZAVIDOV ( II. TŘÍDA OP )1 - 1
———
ZpětDiskusní téma: ZAČÍNÁ 4. KOLO PODZIMNÍ TIPOVAČKY
———
SPARTA LUŽNÁ - FC JESENICE 3:2
MĚSTEČKO - SOKOL MŠEC 4:1
FK KNĚŽEVES - TJ ROZTOKY 2:0
SK SENOMATY - TATRAN RAKOVNÍK "B"2:3
FK HŘEDLE - ESTA ORÁČOV 1:1
FC PO OLEŠNÁ - SK PAVLÍKOV 3:0
ÚVALY - N. STRAŠECÍ 1:2
SOKOL BRANOV - LIDICE 2:2
PLZEŇ - JABLONEC 2:1
BONUS :
SOKOL JANOV - FC 05 ZAVIDOV 1:2
———
Sparta Lužná - FC Jesenice 3:1
Městečko - Sokol Mšec 4:1
FK Kněževes - TJ Roztoky 3:0
SK Senomaty - Tatran Rakovník "B" 2:2
FK Hředle - Esta Oráčov 1:3
FC PO Olešná - SK Pavlíkov 4:2
Úvaly - N. Strašecí 2:1
Sokol Branov - Lidice 1:3
Plzeň - Jablonec 2:1
Bonus
Sokol Janov - FC 05 Zavidov 1:3
———
SPARTA LUŽNÁ - FC JESENICE 0:4
MĚSTEČKO - SOKOL MŠEC 2:1
FK KNĚŽEVES - TJ ROZTOKY 4:2
SK SENOMATY - TATRAN RAKOVNÍK "B" 2:5
FK HŘEDLE - ESTA ORÁČOV 3:1
FC PO OLEŠNÁ - SK PAVLÍKOV 4:2
ÚVALY - N. STRAŠECÍ 2:2
SOKOL BRANOV - LIDICE 3:1
PLZEŇ - JABLONEC 3:2
BONUS :
SOKOL JANOV - FC 05 ZAVIDOV 1:3
———
———
parta Lužná - FC Jesenice 2:1
Městečko - Sokol Mšec 3:1
FK Kněževes - TJ Roztoky 2:0
SK Senomaty - Tatran Rakovník "B" 2:5
FK Hředle - Esta Oráčov 3:3
FC PO Olešná - SK Pavlíkov 3:2
Úvaly - N. Strašecí 2:1
Sokol Branov - Lidice 0:3
Plzeň - Jablonec 3:1
Bonus
Sokol Janov - FC 05 Zavidov 0:0
———
Sparta Lužná - FC Jesenice 2-2
Městečko - Sokol Mšec 4-2
FK Kněževes - TJ Roztoky 3-1
SK Senomaty - Tatran Rakovník "B" 0-2
FK Hředle - Esta Oráčov 3-1
FC PO Olešná - SK Pavlíkov 1-2
Úvaly - N. Strašecí 4-1
Sokol Branov - Lidice 1-2
Plzeň - Jablonec 3-1
Bonus
Sokol Janov - FC 05 Zavidov 1:3
———
Sparta Lužná - FC Jesenice 3:1
Městečko - Sokol Mšec 2:1
FK Kněževes - TJ Roztoky 3:2
SK Senomaty - Tatran Rakovník "B" 1:3
FK Hředle - Esta Oráčov 1:2
FC PO Olešná - SK Pavlíkov 3:1
Úvaly - N. Strašecí 1:0
Sokol Branov - Lidice 2:1
Plzeň - Jablonec 1:1
Bonus
Sokol Janov - FC 05 Zavidov 2:2
———
SPARTA LUŽNÁ - FC JESENICE 1:3
MĚSTEČKO - SOKOL MŠEC 2:3
FK KNĚŽEVES - TJ ROZTOKY 2:1
SK SENOMATY - TATRAN RAKOVNÍK "B" 2:4
FK HŘEDLE - ESTA ORÁČOV 2:2
FC PO OLEŠNÁ - SK PAVLÍKOV 1:2
ÚVALY - N. STRAŠECÍ 1:1
SOKOL BRANOV - LIDICE 2:1
PLZEŇ - JABLONEC 0:0
BONUS :
SOKOL JANOV - FC 05 ZAVIDOV 3:2
———
SPARTA LUŽNÁ - FC JESENICE 1:4
MĚSTEČKO - SOKOL MŠEC 2:2
FK KNĚŽEVES - TJ ROZTOKY 3:1
SK SENOMATY - TATRAN RAKOVNÍK "B" 1:4
FK HŘEDLE - ESTA ORÁČOV 2:1
FC PO OLEŠNÁ - SK PAVLÍKOV 2:2
ÚVALY - N. STRAŠECÍ 2:0
SOKOL BRANOV - LIDICE 1:1
PLZEŇ - JABLONEC 2:2
BONUS :
SOKOL JANOV - FC 05 ZAVIDOV 1:5
———
SPARTA LUŽNÁ - FC JESENICE 2:1
MĚSTEČKO - SOKOL MŠEC 2:0
FK KNĚŽEVES - TJ ROZTOKY 4:1
SK SENOMATY - TATRAN RAKOVNÍK "B" 1:3
FK HŘEDLE - ESTA ORÁČOV 2:1
FC PO OLEŠNÁ - SK PAVLÍKOV 2:1
ÚVALY - N. STRAŠECÍ 1:0
SOKOL BRANOV - LIDICE 2:2
PLZEŇ - JABLONEC 1:1
BONUS :
SOKOL JANOV - FC 05 ZAVIDOV 1:3