SPARTA LUŽNÁ - MĚSTEČKO 1-1
ESTA ORÁČOV - SOKOL JANOV 3-0
TATRAN RAKOVNÍK "B" - SK PAVLÍKOV 3-1
TJ ROZTOKY - FC PO OLEŠNÁ 2-2
SOKOL MŠEC - FK HŘEDLE 3-0
FC JESENICE - SK SENOMATY 3-1
FC 05 ZAVIDOV - FK KNĚŽEVES 2-1
BEROUN - SK RAKOVNÍK 1-0
NOVO KLADNO - SK LÁNY 1-3
BONUS:
KAPVERDY - ZIMBABWE 1-2
ZAČÍNÁ 7. KOLO PODZIMNÍ TIPOVAČKY
02.10.2011 20:17
Právě ted se rozbíhá 7 . kolo PODZIMNÍ TIPOVACÍ SOUTĚŽE .
V TOMTO KOLE TIPUJEME JEDEN BONUSOVÝ ZÁPAS
!!!!!!!!!!!!POZOR !!!!!!!!!!!
SVÉ TIPY POSÍLEJTE
DO SOBOTY 8.10.2011
16.00 HODIN
SPARTA LUŽNÁ - MĚSTEČKO ( II. TŘÍDA OP )2 - 2
ESTA ORÁČOV - SOKOL JANOV ( II. TŘÍDA OP )1 - 4
TATRAN RAKOVNÍK "B" - SK PAVLÍKOV ( II. TŘÍDA OP )9 - 1
TJ ROZTOKY - FC PO OLEŠNÁ ( II. TŘÍDA OP )1 - 2
SOKOL MŠEC - FK HŘEDLE ( II. TŘÍDA OP )4 - 1
FC JESENICE - SK SENOMATY ( II. TŘÍDA OP )1 - 0
FC 05 ZAVIDOV - FK KNĚŽEVES ( II. TŘÍDA OP )2 - 2
BEROUN - SK RAKOVNÍK ( KRAJSKÝ PŘEBOR )3 - 0
NOVO KLADNO - SK LÁNY ( KRAJSKÁ 1. B TŘÍDA )3 - 0
BONUS :
KAPVERDY - ZIMBABWE ( KVALIFIKACE AFRIKA )2 - 1
———
ZpětDiskusní téma: ZAČÍNÁ 7. KOLO PODZIMNÍ TIPOVAČKY
———
SPARTA LUŽNÁ - MĚSTEČKO 1-2
ESTA ORÁČOV - SOKOL JANOV 4-1
TATRAN RAKOVNÍK "B" - SK PAVLÍKOV 4-2
TJ ROZTOKY - FC PO OLEŠNÁ 2-2
SOKOL MŠEC - FK HŘEDLE 3-1
FC JESENICE - SK SENOMATY 2-1
FC 05 ZAVIDOV - FK KNĚŽEVES 3-1
BEROUN - SK RAKOVNÍK 3-2
NOVO KLADNO - SK LÁNY 1-2
BONUS:
KAPVERDY - ZIMBABWE 1-3
———
SPARTA LUŽNÁ - MĚSTEČKO 1:1
ESTA ORÁČOV - SOKOL JANOV 4:0
TATRAN RAKOVNÍK "B" - SK PAVLÍKOV 3:2
TJ ROZTOKY - FC PO OLEŠNÁ 4:1
SOKOL MŠEC - FK HŘEDLE 5:1
FC JESENICE - SK SENOMATY 3:1
FC 05 ZAVIDOV - FK KNĚŽEVES 3:2
BEROUN - SK RAKOVNÍK 3:1
NOVO KLADNO - SK LÁNY 1:2
BONUS :
KAPVERDY - ZIMBABWE 0:4
———
SPARTA LUŽNÁ - MĚSTEČKO 3-1
ESTA ORÁČOV - SOKOL JANOV 2-3
TATRAN RAKOVNÍK "B" - SK PAVLÍKOV 2-2
TJ ROZTOKY - FC PO OLEŠNÁ 2-4
SOKOL MŠEC - FK HŘEDLE 1-1
FC JESENICE - SK SENOMATY 1-2
FC 05 ZAVIDOV - FK KNĚŽEVES 2-3
BEROUN - SK RAKOVNÍK 2-2
NOVO KLADNO - SK LÁNY 1-1
BONUS:
KAPVERDY - ZIMBABWE 0-5
———
SPARTA LUŽNÁ - MĚSTEČKO 2-2
ESTA ORÁČOV - SOKOL JANOV 3-2
TATRAN RAKOVNÍK "B" - SK PAVLÍKOV 3-1
TJ ROZTOKY - FC PO OLEŠNÁ 3-1
SOKOL MŠEC - FK HŘEDLE 3-0
FC JESENICE - SK SENOMATY 4-1
FC 05 ZAVIDOV - FK KNĚŽEVES 3-2
BEROUN - SK RAKOVNÍK 4-1
NOVO KLADNO - SK LÁNY 4-2
BONUS:
KAPVERDY - ZIMBABWE 0-0
———
SPARTA LUŽNÁ - MĚSTEČKO 1-2
ESTA ORÁČOV - SOKOL JANOV 2-2
TATRAN RAKOVNÍK "B" - SK PAVLÍKOV 4-2
TJ ROZTOKY - FC PO OLEŠNÁ 2-2
SOKOL MŠEC - FK HŘEDLE 4-0
FC JESENICE - SK SENOMATY 1-1
FC 05 ZAVIDOV - FK KNĚŽEVES 1-1
BEROUN - SK RAKOVNÍK 2-1
NOVO KLADNO - SK LÁNY 3-1
BONUS:
KAPVERDY - ZIMBABWE 1-3
———
SPARTA LUŽNÁ - MĚSTEČKO 3:1
ESTA ORÁČOV - SOKOL JANOV 2:3
TATRAN RAKOVNÍK "B" - SK PAVLÍKOV 4:2
TJ ROZTOKY - FC PO OLEŠNÁ 2:5
SOKOL MŠEC - FK HŘEDLE 4:1
FC JESENICE - SK SENOMATY 2:2
FC 05 ZAVIDOV - FK KNĚŽEVES 3:1
BEROUN - SK RAKOVNÍK 1:2
NOVO KLADNO - SK LÁNY 1:0
BONUS:
KAPVERDY - ZIMBABWE 0:2
———
SPARTA LUŽNÁ - MĚSTEČKO 1:2
ESTA ORÁČOV - SOKOL JANOV 3:1
TATRAN RAKOVNÍK "B" - SK PAVLÍKOV 4:0
TJ ROZTOKY - FC PO OLEŠNÁ 2:5
SOKOL MŠEC - FK HŘEDLE 3:2
FC JESENICE - SK SENOMATY 4:2
FC 05 ZAVIDOV - FK KNĚŽEVES 2:1
BEROUN - SK RAKOVNÍK 2:3
NOVO KLADNO - SK LÁNY 2:0
BONUS:
KAPVERDY - ZIMBABWE 1:1
———
SPARTA LUŽNÁ - MĚSTEČKO 2-1
ESTA ORÁČOV - SOKOL JANOV 1-2
TATRAN RAKOVNÍK "B" - SK PAVLÍKOV 3-1
TJ ROZTOKY - FC PO OLEŠNÁ 1-4
SOKOL MŠEC - FK HŘEDLE 3-0
FC JESENICE - SK SENOMATY 1-3
FC 05 ZAVIDOV - FK KNĚŽEVES 1:1
BEROUN - SK RAKOVNÍK 3-0
NOVO KLADNO - SK LÁNY 1-0
BONUS:
KAPVERDY - ZIMBABWE 0-2
———
Sparta Lužná - Městečko 1:4
Esta Oráčov - Sokol Janov 4:2
Tatran Rakovník "B" - Sk Pavlíkov 3:1
TJ Roztoky - FC PO Olešná 3:2
Sokol Mšec - FK Hředle 5:1
FC Jesenice - SK Senomaty 4:1
FC 05 Zavidov - FK Kněževes 3:1
Beroun - SK Rakovník 2:2
Novo Kladno - SK Lány 1:2
BONUS
Kapverdy - Zimbabwe 2:2