ZE SLABEC BEZ BODU

20.10.2018 19:14

SLABCE - SPARTA LUŽNÁ  2 - 1 /1 - 0/ ŠNAJDR

12. 1:0 – domácí přesunuli míč rychle před bránu a neustávajícím důrazem ho dostali na volného útočníka, který se hlavou trefil do protipohybu gólmana.

73. 2:0 – brejkovou situaci dotáhla dvojice slabeckých do rozhodující branky.

76. 2:1 – rohový kop Staňka poslal hlavou na bránu Rek a Šnajdr na přední tyči, také hlavou, vykřesal naději.

Z pohledu trenéra:

Naše útoky se v prvním poločase rozbíjely o obranu domácích a jejich rychlé výpady přinesly poměrně záhy efekt. Náš tlak ve druhé půli srazil druhý gól. Ani po rychlém snížení jsme na něj nedokázali navázat, tak abychom si zasloužili lepší výsledek.

Duda Filip - Staněk Jakub, Dolhý Jiří, Kopernický Daniel, Špička Josef (60. Grill Robert) - Šnajdr Radek, Rek Martin,Ambrůžek Petr, Špička Adam - Polanský Jiří (60. Hejl Pavel), Pokorný Radek