SENOMATY - PAVLÍKOV 0-4
SPARTA LUŽNÁ - TJ ROZTOKY 5-1
FK KNĚŽEVES - ORÁČOV 1-3
FC 05 ZAVIDOV - SOKOL MŠEC 1-4
FK HŘEDLE - FC PO OLEŠNÁ 3-2
FC JANOV - FC JESENICE 0-4
SK RAKOVNÍK - DOBROVICE 1-3
SEDLČANY - TATRAN RAKOVNÍK 3-1
BRANOV - JENEČ 0 - 1
BONUS :
SK LÁNY - MUTĚJOVICE 0 - 3
ZAČÍNÁ 2. KOLO PODZIMNÍ TIPOVAČKY
29.08.2011 15:07
Právě ted se rozbíhá 2 . kolo PODZIMNÍ TIPOVACÍ SOUTĚŽE .
V TOMTO KOLE TIPUJEME JEDEN BONUSOVÝ ZÁPAS
!!!!!!!!!!!!POZOR !!!!!!!!!!!
SVÉ TIPY POSÍLEJTE
DO SOBOTY 3.9.2011
17.00 HODIN
SENOMATY - PAVLÍKOV ( II. TŘÍDA OP )3-3
SPARTA LUŽNÁ - TJ ROZTOKY ( II. TŘÍDA OP )0-0
FK KNĚŽEVES - ORÁČOV ( II. TŘÍDA OP )3-2
FC 05 ZAVIDOV - SOKOL MŠEC ( II. TŘÍDA OP )3-0
FK HŘEDLE - FC PO OLEŠNÁ ( II. TŘÍDA OP )4-2
FC JANOV - FC JESENICE ( II. TŘÍDA OP )2-1
SK RAKOVNÍK - DOBROVICE ( KRAJSÝ PŘEBOR )0-1
SEDLČANY - TATRAN RAKOVNÍK ( KRAJSKÝ PŘEBOR )3-2
BRANOV - JENEČ ( KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA )1-2
BONUS :
SK LÁNY - MUTĚJOVICE ( KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA )2-0
———
ZpětDiskusní téma: ZAČÍNÁ 2. KOLO PODZIMNÍ TIPOVAČKY
———
SENOMATY - PAVLÍKOV 1:1
SPARTA LUŽNÁ - TJ ROZTOKY 4:0
FK KNĚŽEVES - ORÁČOV 2:3
FC 05 ZAVIDOV - SOKOL MŠEC 3:1
FK HŘEDLE - FC PO OLEŠNÁ 0:2
FC JANOV - FC JESENICE 3:1
SK RAKOVNÍK - DOBROVICE 0:2
SEDLČANY - TATRAN RAKOVNÍK 3:0
BRANOV - JENEČ 3:2
BONUS :
SK LÁNY - MUTĚJOVICE 1:1
———
SENOMATY - PAVLÍKOV 1-3
SPARTA LUŽNÁ - TJ ROZTOKY 3-1
FK KNĚŽEVES - ORÁČOV 2-2
FC 05 ZAVIDOV - SOKOL MŠEC 1-2
FK HŘEDLE - FC PO OLEŠNÁ 2-3
FC JANOV - FC JESENICE 1-3
SK RAKOVNÍK - DOBROVICE 3-1
SEDLČANY - TATRAN RAKOVNÍK 3-1
BRANOV - JENEČ 2 - 1
BONUS :
SK LÁNY - MUTĚJOVICE 2 - 1
———
SENOMATY - PAVLÍKOV 1-4
SPARTA LUŽNÁ - TJ ROZTOKY 6-2
FK KNĚŽEVES - ORÁČOV 2-0
FC 05 ZAVIDOV - SOKOL MŠEC 2-2
FK HŘEDLE - FC PO OLEŠNÁ 0-2
FC JANOV - FC JESENICE 1-5
SK RAKOVNÍK - DOBROVICE 1-2
SEDLČANY - TATRAN RAKOVNÍK 1-1
BRANOV - JENEČ 3-3
BONUS :
SK LÁNY - MUTĚJOVICE 0-2
———
SENOMATY - PAVLÍKOV 1-2
SPARTA LUŽNÁ - TJ ROZTOKY 4-2
FK KNĚŽEVES - ORÁČOV 2-1
FC 05 ZAVIDOV - SOKOL MŠEC 2-0
FK HŘEDLE - FC PO OLEŠNÁ 1-2
FC JANOV - FC JESENICE 1-3
SK RAKOVNÍK - DOBROVICE 0-2
SEDLČANY - TATRAN RAKOVNÍK 2-1
BRANOV - JENEČ 3-1
BONUS :
SK LÁNY - MUTĚJOVICE 0-0
———
SENOMATY - PAVLÍKOV 2:3
SPARTA LUŽNÁ - TJ ROZTOKY 3:1
FK KNĚŽEVES - ORÁČOV 1:2
FC 05 ZAVIDOV - SOKOL MŠEC 3:1
FK HŘEDLE - FC PO OLEŠNÁ 2:4
FC JANOV - FC JESENICE 1:3
SK RAKOVNÍK - DOBROVICE 1:3
SEDLČANY - TATRAN RAKOVNÍK 2:1
BRANOV - JENEČ 2:0
BONUS :
SK LÁNY - MUTĚJOVICE 2:2
———
SENOMATY - PAVLÍKOV 2:2
SPARTA LUŽNÁ - TJ ROZTOKY 3:0
FK KNĚŽEVES - ORÁČOV 2:1
FC 05 ZAVIDOV - SOKOL MŠEC 2:1
FK HŘEDLE - FC PO OLEŠNÁ 1:3
FC JANOV - FC JESENICE 0:2
SK RAKOVNÍK - DOBROVICE 1:2
SEDLČANY - TATRAN RAKOVNÍK 1:2
BRANOV - JENEČ 2:0
BONUS :
SK LÁNY - MUTĚJOVICE 0:1
———
SENOMATY - PAVLÍKOV 0-2
SPARTA LUŽNÁ - TJ ROZTOKY 4-1
FK KNĚŽEVES - ORÁČOV 2-0
FC 05 ZAVIDOV - SOKOL MŠEC 1-0
FK HŘEDLE - FC PO OLEŠNÁ 2-4
FC JANOV - FC JESENICE 1-3
SK RAKOVNÍK - DOBROVICE 0-2
SEDLČANY - TATRAN RAKOVNÍK 2-2
BRANOV - JENEČ 2 - 0
BONUS :
SK LÁNY - MUTĚJOVICE 1 - 2
———
SENOMATY - PAVLÍKOV 1-3
SPARTA LUŽNÁ - TJ ROZTOKY 3-0
FK KNĚŽEVES - ORÁČOV 2-1
FC 05 ZAVIDOV - SOKOL MŠEC 3-1
FK HŘEDLE - FC PO OLEŠNÁ 1-2
FC JANOV - FC JESENICE 0-2
SK RAKOVNÍK - DOBROVICE 1-2
SEDLČANY - TATRAN RAKOVNÍK 2-1
BRANOV - JENEČ 3 - 1
BONUS :
SK LÁNY - MUTĚJOVICE 0 - 2
———
SENOMATY - PAVLÍKOV 2:4
SPARTA LUŽNÁ - TJ ROZTOKY 3-2
FK KNĚŽEVES - ORÁČOV 1:4
FC 05 ZAVIDOV - SOKOL MŠEC 4:1
FK HŘEDLE - FC PO OLEŠNÁ 1:3
FC JANOV - FC JESENICE 0:2
SK RAKOVNÍK - DOBROVICE 1:4
SEDLČANY - TATRAN RAKOVNÍK 1:1
BRANOV - JENEČ 3:1
BONUS :
SK LÁNY - MUTĚJOVICE 4:2