FC PO OLEŠNÁ - SOKOL JANOV 4:1
SK PAVLÍKOV - FK HŘEDLE 3:0
ESTA ORÁČOV - SK SENOMATY 4:1
TATRAN RAKOVNÍK "B" - FK KNĚŽEVES 2:3
TJ ROZTOKY - MĚSTEČKO 1:2
SOKOL MŠEC - SPARTA LUŽNÁ 3:1
FC JESENICE - FC 05 ZAVIDOV 2:4
TATRAN RAKOVNÍK - BENÁTKY 2:1
MUTĚJOVICE - BRANOV 1:2
S. SEBASTIAN - FC BARCELONA 5
ZAČÍNÁ 3. KOLO PODZIMNÍ TIPOVAČKY
04.09.2011 20:22
Právě ted se rozbíhá 3 . kolo PODZIMNÍ TIPOVACÍ SOUTĚŽE .
V TOMTO KOLE TIPUJEME JEDEN BONUSOVÝ ZÁPAS
!!!!!!!!!!!!POZOR !!!!!!!!!!!
SVÉ TIPY POSÍLEJTE
DO SOBOTY 10.9.2011
17.00 HODIN
FC PO OLEŠNÁ - SOKOL JANOV ( II. TŘÍDA OP )0 - 2
SK PAVLÍKOV - FK HŘEDLE ( II. TŘÍDA OP )1 - 4
ESTA ORÁČOV - SK SENOMATY ( II. TŘÍDA OP )6 - 2
TATRAN RAKOVNÍK "B" - FK KNĚŽEVES ( II. TŘÍDA OP )0 - 0
TJ ROZTOKY - MĚSTEČKO ( II. TŘÍDA OP )2 - 4
SOKOL MŠEC - SPARTA LUŽNÁ ( II. TŘÍDA OP )4 - 0
FC JESENICE - FC 05 ZAVIDOV ( II. TŘÍDA OP )2 - 0
TATRAN RAKOVNÍK - BENÁTKY ( KRAJSKÝ PŘEBOR )4 - 1
MUTĚJOVICE - BRANOV ( KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA )7 - 0
BONUS :
S. SEBASTIAN - FC BARCELONA ( ŠPANĚLSKÁ LIGA )kolik padne branek ?2-2
1. bez branek
2. padnou 1 - 2 branky
3. padnou 3 přesně
4. padnou 4 přesně
5. padne 5 a víc
———
ZpětDiskusní téma: ZAČÍNÁ 3. KOLO PODZIMNÍ TIPOVAČKY
———
FC PO OLEŠNÁ - SOKOL JANOV 1:0
SK PAVLÍKOV - FK HŘEDLE 3:0
ESTA ORÁČOV - SK SENOMATY 3:2
TATRAN RAKOVNÍK "B" - FK KNĚŽEVES 2:1
TJ ROZTOKY - MĚSTEČKO 1:4
SOKOL MŠEC - SPARTA LUŽNÁ 1:2
FC JESENICE - FC 05 ZAVIDOV 1:2
TATRAN RAKOVNÍK - BENÁTKY 1:1
MUTĚJOVICE - BRANOV 3:1
S. SEBASTIAN - FC BARCELONA 4 přesně
———
FC PO OLEŠNÁ - SOKOL JANOV 4:0
SK PAVLÍKOV - FK HŘEDLE 3:1
ESTA ORÁČOV - SK SENOMATY 3:1
TATRAN RAKOVNÍK "B" - FK KNĚŽEVES 4:1
TJ ROZTOKY - MĚSTEČKO 1:2
SOKOL MŠEC - SPARTA LUŽNÁ 3:2
FC JESENICE - FC 05 ZAVIDOV 2:2
TATRAN RAKOVNÍK - BENÁTKY 2:1
MUTĚJOVICE - BRANOV 1:1
S. SEBASTIAN - FC BARCELONA 5.
———
FC PO OLEŠNÁ - SOKOL JANOV 4:1
SK PAVLÍKOV - FK HŘEDLE 2:0
ESTA ORÁČOV - SK SENOMATY 6:1
TATRAN RAKOVNÍK "B" - FK KNĚŽEVES 2:0
TJ ROZTOKY - MĚSTEČKO 0:3
SOKOL MŠEC - SPARTA LUŽNÁ 4:2
FC JESENICE - FC 05 ZAVIDOV 1:3
TATRAN RAKOVNÍK - BENÁTKY 1:2
MUTĚJOVICE - BRANOV 0:0
S. SEBASTIAN - FC BARCELONA 6.
———
FC PO OLEŠNÁ - SOKOL JANOV 3:1
SK PAVLÍKOV - FK HŘEDLE 2:0
ESTA ORÁČOV - SK SENOMATY 3:1
TATRAN RAKOVNÍK "B" - FK KNĚŽEVES 2:1
TJ ROZTOKY - MĚSTEČKO 1:3
SOKOL MŠEC - SPARTA LUŽNÁ 2:2
FC JESENICE - FC 05 ZAVIDOV 1:2
TATRAN RAKOVNÍK - BENÁTKY 2:1
MUTĚJOVICE - BRANOV 2:1
S. SEBASTIAN - FC BARCELONA 5.
———
FC PO OLEŠNÁ - SOKOL JANOV 4:1
SK PAVLÍKOV - FK HŘEDLE 3:1
ESTA ORÁČOV - SK SENOMATY 5:1
TATRAN RAKOVNÍK "B" - FK KNĚŽEVES 2:0
TJ ROZTOKY - MĚSTEČKO 2:4
SOKOL MŠEC - SPARTA LUŽNÁ 3:1
FC JESENICE - FC 05 ZAVIDOV 2:1
TATRAN RAKOVNÍK - BENÁTKY 2:1
MUTĚJOVICE - BRANOV 2:3
S. SEBASTIAN - FC BARCELONA 4.